Farní bruslení
pozvánka na tradiční bruslení na stadionu Hasa

Milí farníci, zvu vás opět na farní bruslení, na Stadionu Hasa, které je předběžně vyjednané na 26.2.2022 od 14:30 do 15:50 hodin.

Musíme za plochu zaplatit 3.750,- Kč takže cenově to bude:
                - dospělí, 15 a více, za 60,-
                - děti, do 4 let včetně, zadarmo
                - ostatní za 30,-

Registrujte se prosím na událost. Samozřejmě se může stát, že se bruslení zruší z důvodu opatření. Počítejte také s tím, že budete muset mít buď potvrzení o očkování nebo prodělaném COVIDu nebo PCR test. Tento článek budu průběžně doplňovat.

Po registraci mi můžete zaplatit v hotovosti nebo bezhotovostním převodem na účet 1991747010/3030 (viz QR kód). Do poznámky platby uveďte za koho platba je. Neplaťte dřív než 20.1.

Hodilo by se mi vědět zda-li budete chtít využít službu zapůjčení bruslí. Minule byla cena za pár bruslí 80,- Kč, počítám, že to tentokrát bude podobně. Musím to ještě ověřit.

Vezměte s sebou koho chcete, jen ho nezapomeňte také zaregistrovat :) Nezapomeňte přijít s předstihem abyste se stihli přezout a ve 14:30 opravdu už nastoupit na plochu.

Pokud by někdo chtěl uspořádat 20-30 minutový blok her/soutěží pro děti (ale třeba i pro dospělé), přihlašte se mi na pavel.kryl@farnostvrsovice.cz, dám vám prostor.

OZNÁMENÍ - neděle 16. ledna, 2. neděle v mezidobí
                Pondělí 17.1. - Památka sv. Antonína, opata, úterý 18.1. - Památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů, pátek 21.1. - Památka sv. Anežky, panny a mučednice, neděle 23.1. - 3. neděle v mezidobí