OZNÁMENÍ - neděle 26. června, 13. neděle v mezidobí
Neděle 3. července je 14. neděle v mezidobí

• Dnes se koná Svatopetrská sbírka na bohoslovce. Sbírka příští neděli bude určena na provoz a potřeby naší farnosti. Všem dárcům děkujeme.

• V červenci a v srpnu bude platit prázdninový rozpis bohoslužeb, který najdete na nástěnkách i na farním webu. V neděli bude jediná mše, a to v 9:30 u sv. Václava. Po každé nedělní mši se bude konat farní kafe. Prosíme dobrovolníky, kteří jsou ochotni některou neděli pomoci s přípravou, aby se zapsali k jednotlivým datům do tabulky, která je při nedělní mši položená vzadu na lavici.   

• V sobotu 2. července od 10 hodin proběhne slavnostní uvedení nového pražského arcibiskupa do úřadu v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha.  

• V září chystáme farní vodu pro mládež od 12 do cca 16 let. Upozorňujeme, že oproti původním zprávám došlo ke změně termínu, nový termín je 9.-11. září.  Akce je vhodná pro ty, kdo na vodě nikdy nebyli, i pro zdatné vodáky. Pojedeme s největší pravděpodobností tok Ploučnice v úseku Stráž pod Ralskem – Vlčí důl. Bližší informace najdete na webu, případně se můžete obrátit na organizátory Vojtu Tutra (vojtech.tutr@farnostvrsovice.cz) nebo Pavla Kryla (pavel.kryl@farnostvrsovice.cz).

Z liturgického kalendáře:  

    Úterý 28. června je památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka.
    Středa 29. června je slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů.   

Přejeme všem požehnaný týden.


Události
Archiv
OZNÁMENÍ - neděle 19. června, Slavnost Těla a krve Páně
Neděle 26. června je 13. neděle v mezidobí