Farní informační e-mail
novinky@farnostvrsovice.cz

Milí farníci a přátelé vršovické farnosti,

vytvořili jsme pro Vás novou e-mailovou službu, která má za cíl šířit informace o dění ve vršovické farnosti. Zprávy budou chodit z adresy novinky@farnostvrsovice.cz a budou obsahovat informace o připravovaných duchovních obnovách, o kulturních, společenských a charitativních akcích, farních výletech či zájezdech. Z tohoto e-mailu budeme také rozesílat jednou měsíčně Vinici (farní časopis) a přáli bychom si, aby co nejvíce lidí vnímalo tento zdroj jakožto primární. Budeme moci díky tomu snížit počet výtisků časopisu, a šetřit tak přírodu a farní finance.

Předběžný předpoklad je, že by touto e-mailovou cestou měly chodit nejvýš tři e-maily měsíčně, určitě nechceme nikomu zahlcovat e-mailovou schránku. Odběr farních novinek bude kdykoliv možné odhlásit.

Kromě adresy novinky@farnostvrsovice.cz, která je určena k všeobecnému informování, mohou v budoucnu vznikat také menší, dílčí informační skupiny. První z nich je skupina pansky.klub@farnostvrsovice.cz, kterou spravuje Pavel Kryl.

Jak se přihlásit k odběru informačních e-mailů?

1. Pošlete e-mail na adresu novinky+subscribe@farnostvrsovice.cz (je potřeba jako adresáta uvést přesně tento e-mail: novinky+subscribe@farnostvrsovice.cz, včetně znaménka +).

2. Po pár minutách Vám přijde e-mail vyžadující potvrzení akce („Požadavek na připojení ke skupině Novinky - Farnost Vršovice“). V tomto e-mailu na nic neklikejte, ale „odpovězte“ na něj (tlačítko „odpovědět“/„reply“). Obsah odpovědi může být jakýkoliv, do e-mailu můžete napsat třeba „ANO“.

3. Po pár minutách přijde potvrzovací e-mail o členství ve skupině – tím je hotovo!

Podobně je možné se přihlásit k odběru e-mailů ve skupině pansky.klub@farnostvrsovice.cz. Tedy poslat e-mail na adresu pansky.klub+subscribe@farnostvrsovice.cz, následně odpovědět na e-mail, který Vám přijde, a počkat na potvrzovací mail.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obracet na Annu Duchkovou (tel: 725561709, anna.duchkova@farnostvrsovice.cz).

Děkujeme, že nám svou spoluprací usnadníte informování o farním dění!

Za farnost Vršovice Anna Duchková


Události
Archiv
Sbírka pro lidi bez domova
V kostele sv. Václava