Odběr farních novinek

Přihlaste se k odběru farního newsletteru novinky@farnostvrsovice.cz. Dozvíte se včas o důležitých farních akcích a každý měsíc dostanete elektronicky farní časopis Vinice.
 Jak se přihlásit k odběru informačních e-mailů?

1. Pošlete e-mail na adresu novinky+subscribe@farnostvrsovice.cz (je potřeba jako adresáta uvést přesně tento e-mail: novinky+subscribe@farnostvrsovice.cz, včetně znaménka +).

2. Po pár minutách Vám přijde e-mail vyžadující potvrzení akce („Požadavek na připojení ke skupině Novinky - Farnost Vršovice“). V tomto e-mailu na nic neklikejte, ale „odpovězte“ na něj (tlačítko „odpovědět“/„reply“). Obsah odpovědi může být jakýkoliv, do e-mailu můžete napsat třeba „ANO“.

3. Po pár minutách přijde potvrzovací e-mail o členství ve skupině – tím je hotovo!

Podobně je možné se přihlásit k odběru e-mailů ve skupině pansky.klub@farnostvrsovice.cz. Tedy poslat e-mail na adresu pansky.klub+subscribe@farnostvrsovice.cz, následně odpovědět na e-mail, který Vám přijde, a počkat na potvrzovací mail.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obracet na Annu Duchkovou (tel: 725561709, anna.duchkova@farnostvrsovice.cz).

Děkujeme, že nám svou spoluprací usnadníte informování o farním dění!