Přihlašování na Tělesnou obnovu do konce května

Opět Vás zveme na již desátý ročník Tělesné obnovy na prodloužený víkend 16.6.- 19.6.2023 (pátek večer až pondělní odpoledne) v areálu Karlovy univerzity v Horním Poříčí (mezi Strakonicemi a Horažďovicemi). Akce je vhodná i pro jednotlivce, neúplné rodiny a pro rodiny, jejichž někteří členové nejsou "praktikující". Vzhledem k letošní obsazenosti areálu sjíždění Otavy plánujeme až v pondělí.

Přihlašovat se lze do pondělí 28.5.2023 na webu níže (odkaz je i na farních webových stránkách)

https://forms.gle/EdeApfLaQzfmBkE1A

● Příjezd v pátek 16.6.2023 večer 

● Ukončení akce v pondělí 19.6.23 po sjezdu  Otavy (cca mezi 15. a 17. hodinou). Kdo si nebude moci vzít dovolenou, lze odjet také v neděli cca po 15. hodině, příp. i později.

● Předběžná cena je za ubytování a plnou penzi 850,- (děti 3-12 let 470,-) za den. Přesnou cenu dostane každá přihlášená rodina i s číslem účtu pro platbu a variabilním symbolem.

● Na pondělí plánujeme vodu, počítejme s cenou cca 250-300 Kč na osobu (dle typu plavidla)

V případě  zájmu je možné vyrazit na celodenní (nebo půldenní) pěší výlet / cyklovýlet

● V den příjezdu bude večeře vlastní a v sobotu večer plánujeme klasické  opékání na ohni z dovezených zásob – lze uložit do lednice

● Je třeba přihlásit jmenovitě všechny účastníky - (včetně věku v době pobytu) děti do 2.99 let jsou bez nároku na lůžko a stravu. Zaplatit bude třeba bezhotovostně před zahájením akce.

● K dispozici jsou chatky se čtyřmi třílůžkovými pokoji, každý pokoj má vlastní vchod

● Příp. režijní náklady se budou hradit na místě (max. 50 Kč/ osoba)

Za přípravný tým

Bětka Matochová + Lída a Pavel Hobzovi

telesnaobnova@gmail.com
Události
Archiv
Dětská schola v květnu
Termíny zkoušek