Pánský klub
27. května jsme se sešli na plánovaném pánském klubu po dvouleté odmlce. Tentokrát jsme si dali pauzu od přednášky, protože jsme čekali, že budeme trochu víc nevypovídaní. Podařilo se! Krom toho, že mezi nás pár mužů zavítalo vůbec úplně poprvé, jsme využili společného pléna a pobavili jsme se o možných formátech setkávání. Padl návrh společné pánské brigády okolo kostela, kde bychom využili svých silných rukou (nešlo by o úklid). Návrh na to mít spíš méně přednášek, ale také návrh s přednáškami to nevzdávat, protože můžou být tématem hovorů. Dohodli jsme se, že není nic špatného na tom, pokud přednáška někomu nevyhovuje, aby dorazil až na část po přednášce - jen se musí dodržet časový rámec. Pak tu byla výzva, aby kdokoliv, kdo má nějaký nápad, kontaktoval zvoleného předsedu (), a ten může následně danou iniciativu ohlásit/oznámit/oslovit zainteresované. Za hlasitých výkřiků od fotbálku, svištění šipek a billiardových koulí jsme krátce po 10 hodině museli setkání organizovaně utnout, protože zítra ráno nás čeká brzký odjezd na farní výlet.
PK
Tramvají do klášterů