Farní bruslení
tradiční každoroční akce na Hase

Pozor, Pozor, Pozor změna času!

Zveme vás - farníky i vás mimo farnost - na tradiční farní bruslení které se uskuteční 19.2. od 15:00 do 16:30. Akce se koná na zimním stadionu Hasa. Tentokrát bude k dispozici instruktorka, která vám pomůže zlepšit váš styl a naučit vás až "jednoduché skoky" :)

Musíme za plochu zaplatit 5.400,- Kč takže ceny byly stanoveny následovně:
        - děti do 4 let včetně zdarma
        - děti do 14 let včetně 40,-
        - ostatní za 90,- na osobu

Zaplatit můžete v hotovosti nebo bezhotovostním převodem na účet 1991747010/3030 (viz QR kód). Do poznámky platby uveďte za koho platba je a že jde o bruslení.

Registrujte se prosím u mě osobně nebo skrz pavel.kryl@farnostvrsovice.cz.
        Na místě půjde zapůjčit brusle za poplatek 80,- Kč. Pán bude mít otevřeno již od 14:45. Brusle bude možné i nabrousit za 200,- Kč (ale trvá to 10-15 minut a přednost má vždy půjčování).

Vezměte s sebou koho chcete, jen ať se mi přihlásí. Nezapomeňte přijít s předstihem, abychom se stihli přezout a v 16:00 opravdu už nastoupit na plochu.

OZNÁMENÍ - neděle 29. ledna, 4. neděle v mezidobí
        Neděle 5. února 5. neděle v mezidobí