OZNÁMENÍ - neděle 1. května, 3. neděle velikonoční
Neděle 8. května je 4. neděle velikonoční

• Dnešní sbírka je určena do fondu sv. Vojtěcha na mzdovou podporu duchovních. Všem dárcům děkujeme.

• Květnové setkání seniorů bude ve čtvrtek 5. května po ranní mši svaté (asi v 9 hodin) na faře. Setkání se bude konat v mariánském měsíci, a tak se budeme věnovat Mariánskému sloupu na Staroměstském náměstí. Použijeme přitom vynikající knihu akademického restaurátora Jana Bradny, vršovického rodáka, který řadu let vedl přípravné práce a byl předsedou společnosti pro obnovení sloupu. Srdečně zveme na setkání.

• Příští neděli, na Den matek, od 16 hodin proběhne ve Vršovickém divadle Mana EDUROCKSHOW, koncert pro děti a jejich maminky. Uslyšíte písničky Mraženého hudebního tělesa, můžete si zahrát opravdové sólo na opravdovou elektrickou kytaru.

• V neděli 8. května od 19.30 se bude konat tradiční koncert kapely Napořád v divadle Mana. Repertoár bude pestrý jako vždy. Naše pozvání přijali Eva Matějovská, Schola od sv. Václava a Milan Matoušek. Těšíme se na vás!

• Na sobotu 28. května je plánován farní výlet, cílem bude Berounsko. Zájemce prosíme, aby se hlásili u Vládi Jeništy.

Farní tábor se bude konat v termínu 7.-14. srpna v Jesenici u Rakovníka, je určen pro děti od 7 do 14 let. S dotazy se můžete obrátit na Niki Hamplovou (739 592 298, nikcogh@gmail.com), která také do poloviny června přijímá přihlášky.

• Zájemci o přijetí křtu a dalších svátostí se mohou hlásit u pana faráře Artura Matuszka, tel: 607084855.

Pondělí 2. 5. – svatého Atanáše, biskupa a učitele

Úterý 3. 5. – svatých apoštolů Filipa a Jakuba