OZNÁMENÍ - neděle 12. září - 24. neděle v mezidobí
Pondělí 13.9. - památka sv. Jana Zlatústého, biskupa a učitele církve, úterý - 14.9. Svátek Povýšení svatého kříže, středa 15.9. - Památka Panny Marie Bolestné, čtvrtek 16.9. Památka sv. Ludmily, mučednice, neděle 19.9. - 25. neděle v mezidobí

• Dnešní i příští neděli je sbírka na provoz a potřeby naší farnosti. Všem dárcům děkujeme!

• Po mši srdečně zveme na společnou farní kávu.

• V neděli 19. září proběhne farní den, kdy bude pouze jedna společná mše
v 10:00, po ní následuje společný oběd a odpoledne přednáška Maxe Kašparů.
Na akci uvítáme sladké i slané dobroty - pokud se chystáte péci, vařit, smažit,
kontaktujte prosíme Vláďu Jeništu.

Prosíme dobrovolníky, kteří jsou ochotni pomoci (příprava akce, příjem, donáška a výdej jídla, nápojů, kávy, úklid apod.), aby se též hlásili u Vládi Jeništy – tel: 777 565 119, nebo e-mail: vladajen@gmail.com

• Posvícení v kostele sv. Mikuláše bude v sobotu 25. září od 8 hod.

• V úterý 28. září se ve Vršovicích uskuteční svatováclavská slavnost. Začne bohoslužbou v 17:00 u sv. Václava. Slavnostní průvod s koňmi a hudebními vystoupeními, začne v 17:30 u kostela sv. Mikuáše na Vršovickém náměstí.

• Akcím bude předcházet úklid obou kostelů - úklid kostela sv. Václava + okolí
proběhne v sobotu 18. 9. od 9 hod, možno i odpoledne, úklid kostela sv. Mikuláše taktéž 18. 9. od 10 hod. Prosíme o hojnou účast.

• V neděli 26.9. bude v 8:30 sloužena zádušní mše za P. Jiřího Hájka

• V říjnu proběhne tradiční farní charitativní bazar dětského a teenager oblečení. Do bazárku se bude hodit dětské a mládežnické oblečení, obuv, hračky, spotovní vybavení, knihy, stolní hry, apod.
Vše je možné přinášet a ponechat v zadní části kostela u zpovědnic po vaší levé ruce po 19.9. Samotný bazar proběhne v neděli 3. a 10. října

• Zájemci o přijetí křtu a dalších svátostí se mohou hlásit u pana faráře Artura
Matuszka. Tel: 607084855

Přejeme všem požehnaný týden!

OZNÁMENÍ - neděle 5. září - 23. neděle v mezidobí
Středa 8. září - Svátek Narození Panny Marie,neděle 12. září - 24. neděle v mezidobí.