OZNÁMENÍ - neděle 13. června - 11. neděle v mezidobí
příští neděle 20. června – 12. neděle v mezidobí

• Dnešní  i příští neděli je sbírka na provoz a potřeby farnosti. Všem dárcům děkujeme!

• V úterý 15. června se sejde v sále sv. Václava pastorační rada.

• Do pondělí 14. 6. je ještě možné přihlásit se na pěší výlet mládeže, který proběhne příští víkend (kontaktovat Martina Peroutku, nebo se registrovat na webu). Odjezd bude v pátek 18. června po páté hodině, spát budeme s trochou štěstí v jeskyních, nebo pod skalními převisy, případně pod erárními celtami, není tedy třeba mít stan. S sebou je potřeba sbaliti pouze spacák, karimatku, snídaně, svačinky a kapesné na oběd v hospodě. Sobotní večeři a případné nedostatky jídla řeší vedoucí. Návrat v neděli odpoledne. Nebojte se jít s námi, i když nejste zdatní výletníci, náročnost uzpůsobíme přihlášeným.

• Vážení sportovci, zveme Vás již na osmý ročník Tělesné obnovy během prodlouženého víkendu 24.6. (nebo 25.6.) - 27. 6. 2021 (čtvrtek/pátek večer až neděle odpoledne) v areálu Karlovy univerzity. v Horním Poříčí (mezi Strakonicemi a Horažďovicemi). Akce je vhodná i pro neúplné rodiny a pro rodiny, jejichž někteří členové nejsou "praktikující".
Přihlašovat se lze do pondělí 14. 6. 2021, odkaz a veškeré informace jsou na farních stránkách.
 
• Zájemci o přijetí křtu a dalších svátostí se mohou hlásit u pana faráře Artura Matuszka. Tel: 607084855


Přejeme všem požehnaný týden!

Archiv
OZNÁMENÍ - neděle 6. června - Slavnost Těla a Krve Páně
pátek 11. června – Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova * sobota 12. června – památka Neposkvrněného Srdce Panny Marie * neděle 13. června – 11. neděle v mezidobí