OZNÁMENÍ - neděle 13. října je 28. neděle v mezidobí
Neděle 20. října je 29. neděle v mezidobí

• Dnešní sbírka je určena na provoz a potřeby naší farnosti. Všem dárcům děkujeme.

• Kdo byste ještě chtěli přispět na pomoc lidem postiženým povodněmi na Krnovsku, po bohoslužbě proběhne sbírka farní charity. Také můžete využít QR kódy, které najdete na nástěnce farní charity.

• Tuto a příští neděli se v kostele sv. Václava koná podzimní charitativní bazárek dětského oblečení a hraček. Po bohoslužbě můžete něco nakoupit a přispět tak na farní akce pro děti a mládež.

• V pátek 18. října v 19 hodin se v sále u sv. Václava uskuteční Dámský klub na téma „modlitba tělem i srdcem“. Večer nabídne mj. minutovou modlitbu od Jo Croissant z Komunity Blahoslavenství jako počátek pro modlitbu gesty.

• V neděli 20. října se po obou bohoslužbách bude konat „Manželský koláč“, nabídka kávy a dobrot za příspěvek na podporu manželského setkání ve Štěkni.

• Od příští neděle bude možné vkládat do košíčku v obou našich kostelech jména zemřelých, za které se bude farnost modlit při bohoslužbách 1. a 2. listopadu. Zároveň prosíme, abyste jména posílali přednostně e-mailem na adresu farní kanceláře (kancelar@farnostvrsovice.cz), velmi nám to usnadní přípravu modliteb.

• Dnes probíhá sčítání účastníků nedělních bohoslužeb.

Pátek 18. října je svátek sv. Lukáše, evangelisty.

OZNÁMENÍ - neděle 6. října je 27. neděle v mezidobí
Neděle 13. října je 28. neděle v mezidobí