OZNÁMENÍ - neděle 14. listopadu - 33. neděle v mezidobí
středa 17. 11. – Památka sv. Alžběty Uherské, řeholnice, neděle 21. 11. - SLAVNOST JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE

• Dnes i příští neděli je sbírka určena na provoz a potřeby naší farnosti. Všem dárcům děkujeme!

• Dnes končí sbírka věcí na zimu pro bližní bez domova.

• V pátek 19. 11. se od 18. 30 ve Vršovickém literárním centru Waldes koná „Sametový koncert“ kapely Misa. Všichni jste srdečně zváni.

• V pátek 26. 11. se od 19.30 hodin koná v novém kulturním centru VZLET koncert kapely Napořád. Bližší informace k oběma koncertům na plakátech.

• Připomínáme rodičům malých dětí, že během mše svaté je přístupný ozvučený sál,kam mohou v případě potřeby s dětmi odejít.

• Zájemci o přijetí křtu a dalších svátostí se mohou hlásit u pana faráře Artura Matuszka. Tel: 607084855

Ferman loutkového divadélka 2022-23
farní loutkové divadélko hraje na faře jednou měsíčně zdarma pohádky pro děti