OZNÁMENÍ - neděle 16. října, 29. neděle v mezidobí
Neděle 23. října je 30. neděle v mezidobí

• Dnešní sbírka je určena na provoz a potřeby naší farnosti. Příští neděli se bude konat sbírka na misie. Všem dárcům děkujeme.

• Dnes je poslední den, kdy se koná v kostele sv. Václava charitativní bazárek dětského oblečení. Jste srdečně zváni.

• Do neděle 30. října je možné odevzdat jména zemřelých, za které se budeme modlit v úterý 1. listopadu v kostele sv. Mikuláše nebo ve středu 2. listopadu v kostele sv. Václava. Prosíme o zaslání jmen e-mailem na adresu farní kanceláře (kancelar@farnostvrsovice.cz), případně je možné jména vložit do košíčku v příslušném kostele.

• Pastorační rada se sejde v úterý 18. října v 19 hodin na faře.

• Stále ještě jsou volná místa na letošní manželské setkání ve Štěkni, které se uskuteční od 26. do 30. října. Téma letošního ročníku zní: „Co to vlastně znamená mít druhého rád“. Zájemci se mohou hlásit Vláďovi Jeništovi.

• Rádi bychom založili dětskou scholu, kroužek pro děti, jehož náplní by byl zpěv, s ním spojené hry, ale i povídání si nad texty liturgických písní. Prosíme rodiče všech případných zájemců, aby nám zcela nezávazně napsali e-mail na adresu detska.schola@farnostvrsovice.cz, abychom se mohli domluvit na podrobnostech.

Úterý 18. října je svátek sv. Lukáše, evangelisty.

OZNÁMENÍ - neděle 9. října, 28. neděle v mezidobí
Neděle 16. října je 29. neděle v mezidobí