OZNÁMENÍ – Neděle 18. října – 29. neděle v mezidobí
neděle 25. října – 30. neděle v mezidobí.
Dary na provoz a potřeby farnosti je možné zasílat na farní účet 280828389/0800. Všem dárcům děkujeme!

UPDATE: Na základě usnesení vlády omezujícího pohyb osob, se do 3. 11. ruší veškeré bohoslužby. Kostel sv. Václava je v neděli otevřen modlitbě a přijetí svátostí od 8 do 11 hodin. Možná je pouze individuální duchovní péče, obracet se je možné přímo na faráře. Aktuální informace budeme zveřejňovat na webu, facebooku a v případě větších změn v informačních mailech abonentům Vinice.

Plánované loutkové divadélko na faře v říjnu rovněž odpadá.

Máte-li mezi známými lidi nemocné, nebo v karanténě, kteří potřebují pomoct, dejte nám to, prosím vědět na mail asistent@farnostvrsovice.cz, nebo tel: 702075417.

OZNÁMENÍ – Neděle 11. října 28. neděle v mezidobí
čtvrtek 15. října – Památka sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve | pátek sobota 17. října – Památka sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka | neděle 18. října – 29 neděle v mezidobí