OZNÁMENÍ - neděle 18. srpna je 20. neděle v mezidobí
Neděle 25. srpna je 21. neděle v mezidobí

• Dnešní sbírka je určena na provoz a potřeby naší farnosti, všem dárcům děkujeme.

• Do konce srpna ještě platí prázdninový program bohoslužeb: v neděli se koná jediná mše svatá od 9:30 v kostele sv. Václava, ve všední dny jsou bohoslužby v úterý v 18 hodin u sv. Mikuláše, ve středu v 18 hodin u sv. Václava a ve čtvrtek v 8 hodin u sv. Mikuláše.

• V neděli 1. září již budou nedělní mše sv. probíhat podle běžného rozpisu, tj. od 8:30 a 10:30. Na konci druhé mše (pro rodiny s dětmi) bude uděleno požehnání všem dětem, učitelům a katechetům.

• Každou neděli do konce prázdnin a také 1. září by se po bohoslužbách mělo konat Farní kafe, pokud ho někdo přichystá. Vzadu v kostele najdete tabulku, do které se mohou zapsat ti, kdo by byli ochotni vzít si přípravu Farního kafe některou neděli na starost.

• Ze zářijových akcí bychom Vás rádi již teď pozvali na Farní den, který se uskuteční v neděli 15. září a začne společnou bohoslužbou v 10 hodin.

Sobota 24. srpna je svátek sv. Bartoloměje, apoštola.

OZNÁMENÍ - neděle 11. srpna je 19. neděle v mezidobí
Neděle 18. srpna je 20. neděle v mezidobí