OZNÁMENÍ – Neděle 19. dubna – 2. neděle velikonoční (Božího milosrdenství)

Upozorňujeme na možnost přispívat převodem na farní účet 280828389/0800. Děkujeme!

Vzhledem k prodloužení přísných omezení neproběhnou ani v příštím týdnu v kostele žádné bohoslužby pro veřejnost. Odpadají také veškeré farní akce a aktivity. Nedělní bohoslužby přenášíme on-line na našich webových stránkách.

Protože je dovolena pouze individuální duchovní péče, věřící, se mohou, především ohledně svátostí a duchovního rozhovoru obracet přímo na faráře.

Potřebujete-li nákup, informace, nebo víte-li o někom potřebném, můžete se nám ozvat též na: tel:702075417, e- mail: asistent@farnostvrsovice.cz

Aktuální informace o změnách stejně jako nejrůznější texty a podklady pro domácí spiritualitu, zveřejňujeme průběžně na farním webu a facebooku.

Přejeme všem požehnanou velikonoční dobu!

OZNÁMENÍ – Neděle 3. května – 4. neděle velikonoční
neděle 10 května – 5. neděle Velikonoční.