OZNÁMENÍ - neděle 19. května je slavnost Seslání Ducha svatého
Neděle 26. května je slavnost Nejsvětější Trojice

• Dnešní sbírka je určena na provoz a potřeby naší farnosti,  případně je možné využít i QR kód vzadu na kasičce pro bezhotovostní platbu. Všem dárcům děkujeme.

• V sobotu 25. května se uskuteční Farní výlet do Tábora a okolí. Opět bude několik možností vyžití: buď cca 10 km pěší výlet podél řeky Lužnice nebo prohlídka starobylého centra Tábora (např. Husitské muzeum, pohádkové podzemí apod.), případně exkurze do výrobny cideru. Poté bude sloužena mše sv. v Klokotech, prohlédneme si toto poutní místo a tamtéž budeme společně opékat buřty či sýr. Cena výletu je 380,- Kč (cesta tam i zpět, prohlídka, pivo, limo, voda, 2 buřty, nebo sýr). Zájemci se mohou přihlašovat a zároveň platit u Vládi Jeništy (vladimir.jenista@farnostvrsovice.cz, 777 565 119) – je třeba si rozmyslet a nahlásit, zda si přejete buřty, nebo sýr. Odjezd z Minské ulice v 8:00, návrat okolo 20:00.

• V neděli 26. května navštíví naši farnost biskup Mons. Karel Herbst, v kostele sv. Václava bude sloužit mši od 10 hodin, mše bude spojena s udílením svátosti biřmování. Po bohoslužbě budou všichni přítomni zváni na Farní kafe – pokud byste chtěli pomoci s přípravou či přinést něco dobrého ke kávě, bude to vítáno.

• V neděli 26. května odpoledne zveme děti a rodiče na faru na představení loutkového divadla. Na programu je pohádka O Honzovi a líném pantátovi, začne v 16:30.

• Na stránkách farnosti stále probíhá přihlašování na Tělesnou obnovu, sportovní víkend určený pro rodiny s dětmi i jednotlivce. Akce se uskuteční 21.–24. června, všechny podrobnosti i přihlášku najdete na webových stránkách farnosti.

Z liturgického kalendáře:
    Čtvrtek 23. května je svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze.   
  
Přejeme všem požehnaný týden.Události
Archiv
OZNÁMENÍ - neděle 12. května je 7. neděle velikonoční
Neděle 19. května je slavnost Seslání Ducha svatého