OZNÁMENÍ - neděle 2. června je 9. neděle v mezidobí
Neděle 9. června je 10. neděle v mezidobí

• Dnešní sbírka je určena na provoz a potřeby naší farnosti, případně je možné využít i QR kód vzadu na kasičce pro bezhotovostní platbu. Všem dárcům děkujeme.

• Ve čtvrtek 6. června v 9 hodin se sejde Klub seniorů, hostem bude P. Pavel Kuneš.  

• V pátek 7. června se uskuteční Noc kostelů, kostel sv. Václava i kostel sv. Mikuláše budou otevřeny veřejnosti. Na programu v kostele sv. Václava je komentovaná prohlídka, vystoupení Scholy, kapely Missa, hudebně-poetický projekt Nitky, hudební improvizace a světelná instalace Štěpána Škocha. Podrobný program najdete na stránkách farnosti. Jsou vítáni dobrovolníci , kteří by byli ochotni mít službu u vchodu, pomáhat návštěvníkům, promlouvat s nimi. Dobrovolníci se mohou hlásit Štěpánu Škochovi (studio@allsenses.cz, 603 194 727).

• Vzadu v kostele najdete lístečky, na které můžete vyplnit svá jména a data narození pro vznikající Knihu narozenin farníků. Byli bychom rádi, kdyby v této knize bylo zapsáno co nejvíce členů našeho společenství od dětí po seniory. Jména a data narození můžete poslat také e-mailem na adresu farní kanceláře (kancelar@farnostvrsovice.cz).   

• Dnes vychází farní časopis Vinice, jeho součástí  je tentokrát anketa. Redakce časopisu prosí o zpětnou vazbu ohledně toho, co rádi ve Vinici čtete a čeho byste si rádi přečetli víc. Anketu můžete vyplnit na papíře (odtrhnout zadní stranu časopisu) a vhodit do krabičky, také je ale možné ji vyplnit online přes QR kód či tento odkaz.

Z liturgického kalendáře:
    Pátek 7. června je slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova.

Přejeme všem požehnaný týden.Události
Archiv
OZNÁMENÍ - neděle 26. května je slavnost Nejsvětější Trojice
Neděle 2. června je 9. neděle v mezidobí