OZNÁMENÍ - neděle 2. dubna, Květná neděle postní
Neděle 9. dubna je slavnost Zmrtvýchvstání Páně

• Dnešní sbírka je určena na provoz a potřeby naší farnosti. Děkujeme všem dárcům, i těm, kteří přispívají bankovním převodem.

• Na konci dnešní mše svaté můžete přispět do postní sbírky, kterou pořádá vršovická farní charita.

• Děkujeme všem, kteří se včera podíleli na úklidu kostela sv. Václava a na velikonočních přípravách.

• Dnes odpoledne zveme do kostela sv. Václava na koncert duchovní hudby, který začne v 17:30. Na programu je Sedm slov Kristových na kříži (César Franck). Účinkuje chrámový sbor a pěvecký sbor Sudop se sólisty.

• V úterý 4. dubna bude v kostele sv. Václava příležitost ke svátosti smíření od 15:30 do 18:30. Zpovídat budou dva kněží.

• Na Zelený čtvrtek 6. dubna bude mše svatá s obřadem mytí nohou od 18 hodin.

• Velký pátek je den přísného půstu. Od 17 hodin se můžete v kostele sv. Václava zúčastnit Křížové cesty, Velkopáteční obřady se zpívanými pašijemi začnou v 18:00.

• Na Bílou sobotu se Velikonoční vigilie bude konat od 20 hodin. Po skončení vigilie budou všichni zváni na agapé, je vhodné přinést něco k jídlu či pití.

• V neděli budeme slavit Zmrtvýchvstání Páně na mši svaté s žehnáním pokrmů od 8:30 a od 10:30.

• Na Velikonoční pondělí bude v kostele sv. Václava sloužena jedna mše od 8:30.

• Dnes vychází dubnové číslo časopisu Vinice. Vinici si můžete vzít vytištěnou vzadu v kostele. Ti, kteří jsou přihlášeni k odběru farních novinek, ji dostanou e-mailem.

Přejeme všem požehnaný svatý týden.

OZNÁMENÍ - neděle 26. března, 5. neděle postní
Neděle 2. dubna je Květná neděle