OZNÁMENÍ - neděle 20. října je 29. neděle v mezidobí
Neděle 27. října je 30. neděle v mezidobí

• Dnes se koná sbírka na misie. Všem dárcům děkujeme.

• Dnes po mši bude poslední příležitost nakoupit na podzimním bazárku dětského oblečení a hraček. Výtěžek je určen na farní akce pro děti a mládež.

• Po obou dnešních bohoslužbách jste zváni na „Manželský koláč“, nabídku kávy a dobrot za příspěvek na podporu manželského setkání ve Štěkni.

• V obou našich kostelech je možné vkládat do košíčku jména zemřelých, za které se bude farnost modlit při bohoslužbách v pátek 1. listopadu od 18 hodin v kostele sv. Václava a v sobotu 2. listopadu od 8 hodin v kostele sv. Mikuláše. Zároveň prosíme, abyste jména posílali přednostně e-mailem na adresu farní kanceláře (kancelar@farnostvrsovice.cz), velmi nám to usnadní přípravu modliteb. Uzávěrka pro zasílání jmen je v neděli 27. října.

OZNÁMENÍ - neděle 13. října je 28. neděle v mezidobí
Neděle 20. října je 29. neděle v mezidobí