OZNÁMENÍ – Neděle 22. března – 4. neděle postní
středa 25. března – Slavnost Zvěstování Páně | neděle 29. března – 5. neděle postní.
  • Tuto neděli vybíráme na charitní činnost v diecézi. Příští neděli bude sbírka na provoz a potřeby naší farnosti. Upozorňujeme na možnost přispívat převodem na farní účet 280828389/0800. Děkujeme!

•  Potřebujete-li nákup, radu, duchovní službu, nebo víte-li o někom potřebném, ozvěte se nám: tel:702075417, e-mail: asistent@farnostvrsovice.cz

• Vzhledem k výjimečnému stavu odpadají některé, po dobu omezení volného pohybu pak veškeré farní akce a aktivity:

Ruší se postní duchovní obnovy, cyklus přednášek „Zimní večery“, den seniorů a nemocných, ozvěny Štěkně, farní bruslení na Hase, loutkové divadélko na faře a dámský večer i setkání seniorů při čaji.

V neděli, po dobu omezení volného pohybu NEBUDE OTEVŘENÝ KOSTEL.

Bohoslužby a křížové cesty ve všední den ODPADAJÍ po dobu omezení volného pohybu, po celou dobu výjimečného stavu se ruší nedělní bohoslužby pro veřejnost. Věřící jsou dle vyjádření biskupů po dobu výjimečného stavu dispensováni (oproštěni) od povinnosti účastnit se nedělních bohoslužeb.

•  Po dobu omezení volného pohybu (karantény) se ruší i všechny kroužky a pravidelné aktivity.

• Aktuální informace o změnách zveřejňujeme průběžně na farním webu a facebooku.

• Na farním webu a facebooku lze najít odkazy na tipy pro domácí nedělní liturgii a postní spiritualitu.

Přejeme všem požehnaný týden!

OZNÁMENÍ – Neděle 15. března – 3. neděle postní
čtvrtek 19. března – Slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie, doporučený svátek | neděle 22. března – 4. neděle postní.