OZNÁMENÍ - neděle 25. září, 26. neděle v mezidobí
Neděle 2. října je 27. neděle v mezidobí

• Tuto neděli se koná Svatováclavská sbírka na církevní školství. Sbírka příští neděli bude určena na provoz a potřeby naší farnosti. Všem dárcům děkujeme.

• V úterý 27. září oslavíme výročí posvěcení kostela sv. Mikuláše, od 17 hodin se v tomto kostele bude konat mše. Po jejím skončení vyrazí tradiční průvod v čele se sv. Václavem na koni k našemu většímu kostelu, kde bude následovat kulturní program.

• Ve středu 28. září se koná poutní slavnost sv. Václava. Mše v kostele sv. Václava začne v 10 hodin, po ní budou všichni zváni na farní kafe.

• Po svatováclavské poutní mši 28. září jsou děti, které by měly zájem (ve věku 5-12 let), zvány do sálu na úvodní setkání budoucí dětské scholy, kterou povedou Martin Dolný a Štěpán Rechner.

• V týdnu od 3. října se začnou scházet kroužky náboženství pro děti a maminky s dětmi. Podrobný rozpis najdete na farním webu.

• V neděli 9. a 16. října proběhne tradiční charitativní bazárek podzimního a zimního dětského a mládežnického oblečení, knih, hraček, sportovního vybavení a podobně. Věci do bazaru přinášejte prosím v předstihu a nechávejte je pod křížem vlevo u zpovědnic. Děkujeme.

• V noci z pátku 14. října na sobotu 15. října se bude konat noční pěší pouť na Svatou horu. Jde se za každého počasí, délka trasy je cca 55 km, většinou po lesních cestách. Podrobnosti najdete na farním webu, anebo u organizátora Vojtěcha Tutra (777 526 649, vojtech.tutr@seznam.cz).

• Letošní manželské setkání ve Štěkni se uskuteční od 26. do 30. října. Zájemci se mohou hlásit Vláďovi Jeništovi (vladimir.jenista@farnostvrsovice.cz).

Středa 28. září je slavnost sv. Václava, hlavního patrona českého národa.

OZNÁMENÍ - neděle 18. září, 25. neděle v mezidobí
Neděle 25. září je 26. neděle v mezidobí