OZNÁMENÍ – Neděle 26. ledna – 3. neděle v mezidobí
úterý 28. ledna– památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve | pátek 31. ledna – památka sv. Jana Boska, kněze | neděle 2. února –Svátek Uvedení Páně do chrámu
  • Tuto i příští neděli budeme vybírat na provoz a potřeby naší farnosti. Děkujeme!

• Děkujeme Vláďovi Jeništovi a všem, kteří se podíleli na přípravě včerejšího společenského večera.

• Ve čtvrtek 30. 1. v 18:00 zahájíme v kostele sv. Václava výstavu fotografa Jiřího Škocha, výrazného umělce z „petrkovského okruhu“ a dlouholetého vršovického farníka. Úvodního slova se ujme malíř a kunsthistorik David Bartoň, o hudební doprovod se postará Štěpán Škoch. Srdečně zveme!

• Ve čtvrtek 6. února v 18:00 proběhne rovněž v kostele sv. Václava koncert hudebního souboru Gemini musicales, hrajícího středověké, renesanční a barokní skladby na dobové nástroje s autentickým dobovým přednesem. Vstup je zdarma, srdečně zveme a za případnou pomoc s propagací děkujeme.

• V sobotu 8. února od 14:00 do 16:00 proběhne opět farní bruslení. Aby se stadion zaplatil, ceny jsou propočteny na 100,- pro dospělého (nad 15 let), děti do čtyř let (včetně) zadarmo, ostatní za 50. Svůj zájem dejte co nejdříve vědět Pavlu Krylovi na pavel@kryl.eu.

• Srdečně zveme na společné zájezdy farníků z vršovické a čakovické farnosti. Do Dolomit v termínu 22. – 29. 8. za 3500 kč + 120 euro, nebo letecky do Gruzie 14. – 25. 9. 2020. Předběžná cena je cca 18 – 21 000. Podrobnosti na plakátcích na nástěnce. Další informace a přihlášky: Olga Polanská 604 208 771 olga.polanska@seznam.cz

Přejeme všem požehnaný týden!

OZNÁMENÍ – Neděle 15. prosince - 3. neděle adventní
neděle 22. prosince – 4. neděle adventní.