OZNÁMENÍ - neděle 27. června 13. neděle v mezidobí
pondělí 28. června – památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka * úterý 29. června – Slavnost Sv. Petra a Pavla, apoštolů * sobota 3. července – svátek sv. Tomáše, apoštola * neděle 4. července - 14. neděle v mezidobí• Dnešní neděli je Svatopetrská sbírka na bohoslovce. Příští neděli budeme sbírat na provoz a potřeby naší farnosti. Všem dárcům děkujeme!

• Počínaje 1. červencem začíná prázdninový rozpis bohoslužeb:
    Nedělní mše bude pouze jedna v 9:30 u sv. Václava.
    Bohoslužby ve všední den jsou:
    v úterý v 18:00 u sv. Mikuláše,
    ve středu v 18:00 u sv. Václava,
    ve čtvrtek v 8:00 u sv. Mikuláše.
Páteční a sobotní bohoslužba přes prázdniny není.

• Rádi bychom opět navázali na tradici prázdninových farních kafí - společného setkání po mší svatých u kávy. Moc prosíme dobrovolníky ochotné některou prázdninovou neděli pomoci, aby se zapsali do archu za lavicemi, nebo kontaktovali pastoračního asistenta.

• V září opět chystáme tradiční velké akce, farní den se společným obědem proběhne v neděli 19. září, kdy bude pouze jedna společná mše v 10:00. Nezapomeňte si datum už teď zaznamenat do diáře, aby se farnost mohla sejít v co nejplnějším počtu. Svatováclavský průvod letos proběhne v úterý 28. září v podvečer. O konkrétním programu budeme informovat v průběhu prázdnin.

• Milí farníci, rádi bychom obnovili farní bazárky. Bude-li to situace umožňovat, konal by se bazárek v neděli 3. a 10. 10. 2021 a bude se do něj hodit dětské a mládežnické oblečení, obuv, hračky, sportovní vybavení, knihy, stolní hry apod. Více informací vyjde v zářijové Vinici.

• Zájemci o přijetí křtu a dalších svátostí se mohou hlásit u pana faráře Artura Matuszka. Tel: 607084855

                              
               
                                                 Přejeme všem požehnaný týden!

Archiv
OZNÁMENÍ - neděle 13. června - 11. neděle v mezidobí
příští neděle 20. června – 12. neděle v mezidobí