OZNÁMENÍ - neděle 31. července, 18. neděle v mezidobí
Neděle 7. srpna je 19. neděle v mezidobí

• Sbírka tuto neděli je určena na provoz a potřeby naší farnosti. Příští neděli se bude konat sbírka do fondu sv. Vojtěcha na mzdovou podporu duchovních. Všem dárcům děkujeme.

• O prázdninách se po každé nedělní mši koná Farní kafe. Prosíme dobrovolníky, kteří jsou ochotni některou neděli pomoci s přípravou a s následným úklidem, aby se zapsali k jednotlivým datům do tabulky, kterou najdete na lavici v kostele sv. Václava.

• Dnes je poslední den, kdy lze na farním webu vyplnit přihlášku na vodu pro mládež, která se koná v termínu 9.-11. září a kterou organizují Vojta Tutr a Pavel Kryl.

• Zájemci o přijetí křtu a dalších svátostí se mohou hlásit u pana faráře Artura Matuszka, tel: 607084855.

Pondělí 1. srpna je památka sv. Alfonsa Marie z Liguori, biskupa a učitele církve.
Čtvrtek 4. srpna je památka sv. Jana Marie Vianneye, kněze.
Sobota 6. srpna je svátek Proměnění Páně.

OZNÁMENÍ - neděle 24. července, 17. neděle v mezidobí
Neděle 31. července je 18. neděle v mezidobí