OZNÁMENÍ - neděle 31. ledna – 4. neděle v mezidobí
úterý 2. února - Svátek Uvedení Páně do chrámu * pátek 5. února - Památka sv. Agáty * sobota 6. února - Památka sv. Pavla Mikiho a druhů * neděle 7. února - 5. neděle v mezidobí

Dnešní sbírka je na provoz a potřeby naší farnosti, všem dárcům děkujeme.

Stále platí běžný rozpis bohoslužeb, ve všední den i v neděli. Případné změny v rozpisu budou zveřejněny na farním webu.

V úterý 2. 2., na svátek Uvedení Páně do chrámu, bude sváteční bohoslužba v 18:00 u sv. Mikuláše.

Vyšla únorová Vinice, k dispozici zde.

Již je možné v kostele vyzvednout potvrzení o daru za rok 2020. V případě, že si potvrzení nebudete moci vyzvednout, prosíme kontaktujte farní účetní, Ivonu Novákovou, na e-mail: yvonanovakova@email.cz

Přejeme všem požehnaný týden!

OZNÁMENÍ - neděle 24. ledna – 3. neděle v mezidobí
pondělí 25. ledna – Svátek Obrácení sv. Pavla * úterý 26. 1. - Památka sv. Timoteje a Tita * čtvrtek 28. 1. - Památka sv. Tomáše Akvinského * neděle 31. ledna – 4. neděle v mezidobí.