OZNÁMENÍ – Neděle 5. dubna – Květná (Pašijová) neděle
čtvrtek 9. dubna – Zelený čtvrtek | pátek 10. dubna – Velký pátek | sobota 11. dubna – Bílá sobota | neděle 12. dubna – Slavnost zmrtvýchvstání Páně.
  • Tuto i příští neděli bude sbírka na provoz a potřeby naší farnosti.

• Upozorňujeme na možnost přispívat převodem na farní účet 280828389/0800. Děkujeme!

• Vzhledem k prodloužení přísných omezení neproběhnou ani ve svatém týdnu v kostele žádné akce pro veřejnost. Po dobu karantény a omezení volného pohybu, odpadají veškeré farní akce a aktivity, věřící jsou vyzýváni aby slavili neděli v rodinném kruhu, podklady pro rodinnou liturgii jsou na farním webu.

• Protože je dovolena pouze individuální duchovní péče, věřící, se mohou, především ohledně svátostí a duchovního rozhovoru obracet přímo na faráře.

• Potřebujete-li nákup, informace, nebo víte-li o někom potřebném, můžete se nám ozvat též na: tel:702075417, e- mail: asistent@farnostvrsovice.cz

• Aktuální informace o změnách stejně jako nejrůznější texty a podklady pro domácí spiritualitu, zveřejňujeme průběžně na farním webu a facebooku.

Přejeme všem požehnaný svatý týden!

OZNÁMENÍ – Neděle 22. března – 4. neděle postní
středa 25. března – Slavnost Zvěstování Páně | neděle 29. března – 5. neděle postní.