OZNÁMENÍ - neděle 5. května je 6. neděle velikonoční
Neděle 12. května je 7. neděle velikonoční

• Dnešní sbírka je určena na pomoc pronásledovaným křesťanům. Všem dárcům děkujeme.

• Dnes je poslední den, kdy je možné se ještě přihlásit na víkendovou Vodu pro mládež (17.-19. 5.), podrobnosti a přihlášku najdete na webu farnosti.

• V sobotu 18. května se uskuteční Svatodušní vigilie od 20 hodin v kostele sv. Mikuláše.

• Na sobotu 25. května plánujeme celodenní Farní výlet do Tábora. Můžete se přihlašovat u Vládi Jeništy (vladimir.jenista@farnostvrsovice.cz, 777 565 119).

• V neděli 26. května navštíví naši farnost biskup Mons. Karel Herbst, bude sloužena jedna mše v 10 hodin, po bohoslužbě bude Farní kafe.

• V termínu 21.–24. června se uskuteční Tělesná obnova (nebo také sportovní  víkend farnosti). Ubytování v chatičkách v areálu Karlovy univerzity v Horním Poříčí, můžeme si společně zahrát fotbal, florbal, volejbal, ping-pong a další hry. Tato sportovně-společenská akce je vhodná i pro jednotlivce, neúplné rodiny a pro rodiny, jejichž někteří členové nejsou „praktikující“. Na pondělí je plánováno sjíždění Otavy. Přihlašovat se lze do pondělí 27. 5. 2024, přihlašovací formulář i podrobnosti o akci najdete na webu farnosti. Tělesnou obnovu pořádají Bětka Matochová a Lída a Pavel Hobzovi.


Z liturgického kalendáře:
    Čtvrtek 9. května je slavnost Nanebevstoupení Páně.   
    Neděle 12. května je 7. neděle velikonoční.

Přejeme všem požehnaný týden.

Události
Archiv
OZNÁMENÍ - neděle 28. dubna je 5. neděle velikonoční
Neděle 5. května je 6. neděle velikonoční