OZNÁMENÍ - neděle 7. listopadu - 32. neděle v mezidobí
úterý 9.11. - Svátek Posvěcení lateránské baziliky, středa 10. 11. – Památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve, čtvrtek 11. 11. - Památka sv. Martina, biskupa, pátek 12. 11. -Památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka, sobota 13.11. - Památka sv. Anežky České, panny, neděle 14. 11. - 33. neděle v mezidobí.

• Dnes je listopadová sbírka na charitní činnost v arcidiecézi, sbírka příští neděli je určena na provoz a potřeby naší farnosti
Všem dárcům děkujeme!

• Od neděle 31. října do neděle 14. listopadu probíhá v kostele sv. Václava sbírka věcí na zimu pro bližní bez domova. Potřeba je zejména oblečení a boty pro muže.

• V pátek 12. 11. se rozloučíme s naším zemřelým farníkem a členem sboru panem Petrem Kodlem. Pohřeb bude v kostele sv. Václava ve 14. 00 hodin.

• V pátek 19. 11. se od 18. 30 ve Vršovickém literárním centru Waldes koná
„Sametový koncert“ kapely Misa. Všichni jste srdečně zváni.

• Ondra Škoch nás jménem kapely Napořád srdečně zve na koncert ku příležitosti vydání debutového CD kapely Napořád, který se
koná 26. 11. 2021 v novém kulturním centru VZLET od 19.30 hodin. Jako speciální hosté vystoupí skupina O5 a Radeček, Marian Jurečka na panovu flétnu a možná i Vojta Dyk. Vstupenky jsou k dispozici na GoOut.cz, nebo na portálu Donio.cz, kde můžete kapelu Napořád podpořit na jejich cestě.

• Připomínáme rodičům malých dětí, že během mše svaté je přístupný ozvučený sál, kam mohou v případě potřeby s dětmi odejít.

• Zájemci o přijetí křtu a dalších svátostí se mohou hlásit u pana faráře Artura
Matuszka. Tel: 607084855

OZNÁMENÍ - neděle 31. října - 31. neděle v mezidobí
Pondělí 1. 11. - Slavnost VŠECH SVATÝCH, úterý 2.11. - VZPOMÍNKA NA VŠECHNY VĚRNÉ ZEMŘELÉ,čtvrtek 4. 11. - Památka sv. Karla Boromejského, biskupa, neděle 7. 11. - 32. neděle v mezidobí.