Farní charita v dubnu
pravidelný report o naší charitativní činnosti

(1 Kor 13,3n)

Milí přátelé,

i naše farní charita žije ve změněných podmínkách, částečně izolačních. Tím méně bychom se však chtěli jakkoli izolovat od vzájemnosti. A tak jsme moc rádi za spojení, která nám současná technika umožňuje, a moc nás těší vzájemné kontakty telefonické, internetové i jiné. Jsme tady pro potřeby sdílení, vzájemné podpory, komunikace, nákupů, finanční. Tak prosíme, dejte nám, obzvláště v této době, vědět o těch potřebách.
Máme velkou radost z toho, že se nám pro jednu naši klientku podařilo zajistit sociální byt, měla by se nastěhovat na konci dubna. Sice vzhledem k současné době uvidíme kdy, ale potřebovala by vybavení: kuchyňskou linku, sporák, nějakou šatní skříň, jídelní stolek a židle, zrcadlo a skříňky/poličky do koupelny, kýbl s mopem, vybavení do kuchyně (hrnce, nože, prkénko, varnou konvici). Tak kdybyste někdo něco z toho mohl poskytnout, dejte nám prosím vědět.

Za fachu Hanka
hanka.kucerech@gmail.com