Křest alba Láska je nejvíc - Napořád

Kapelu Napořád založili v prosinci 2019 bývalí členové skupiny Chinaski Ondřej Škoch a Petr Kužvart, kteří k sobě přizvali zpěvačky Barboru Fialovou a Josefínu Čermákovou. Důrazem na čtyři hlasy se chtějí Napořád odlišit od ostatních tuzemských skupin. Na koncertních vystoupeních čtveřici doplňují skvělí hráči Jan Linhart (piano), Petr Tichý (baskytara) a Miloš Dvořáček (bicí).

Kapela vytvořila během jarního lockdownu 2020 původní repertoár pro své debutové album, které natočila s britským producentem Clintem Murphym. K prvnímu singlu Miláček, který se zabydlel na vlnách rádia Impuls, vznikl videoklip, jenž se může pochlubit již více než 210 tisíci zhlédnutí na YouTube a téměř 20 tisíci streamů na Spotify. V říjnu vydala kapela online debutové album Láska je nejvíc, které je ke stažení na všech streamovacích službách.

Přijďte na křest tohoto CD na koncertě ve Vzletu.

Členové kapely:

Ondřej Škoch absolvoval Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka v oboru jazzová kytara a kompozice. Jako kytarista a skladatel působil v hudebních uskupeních nejrůznějších žánrů, například Šum svistu, Vesna Cáceres nebo Tam Tam Orchestra. V letech 2001 až 2017 zaujímal post baskytaristy skupiny Chinaski a podílel se na tvorbě kapely i autorsky (singly Možná – Anděl za nejhranější skladbu roku 2004, Láska a jiná násilí, Spáč).

Petr Kužvart absolvoval v oboru trubka na Pražské konzervatoři a posléze na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka. Jako trumpetista účinkoval v hudebních uskupeních různého stylu, v orchestrech a big bandech (např. Šum svistu, Vesna Cáceres, Varan Orchestrovič, Felix Slováček). V letech 2000 až 2017 byl členem skupiny Chinaski a podílel se na tvorbě kapely i autorsky (singly Dobrák od kosti, Hvězdy nad Prahou, Hlavolam)

Barbora Fialová vystudovala populární hudbu na Pražské konzervatoři. Působila v různých hudebních projektech, například Aquababes 2014, CrossCountry, Tune.L, Infinity, The Five Band či Hotwings. V současné době vystupuje v roli sestry Mary Robert (novicka) v muzikálu Sestra v akci v Hudebním divadle Karlín.

Josefína Čermáková vystudovala populární zpěv na Pražské konzervatoři; je držitelkou Studentské Thálie za rok 2017 za Autorský tvar uměleckých SŠ. Vystupuje například s jazzmanem Markem Novotným v projektu Crossover Quartet nebo s kapelou Jozie (RnB, soul, blues).

Cena vstupenek: 250–290 Kč


datum & Čas
pátek

26. listopadu 2021

19:30 21:00 Europe/Prague
Místo

Kulturní centrum Vzlet

Křest alba Láska je nejvíc - Napořád (2021-11-26)

Kulturní centrum Vzlet

Holandská 669/1
Praha 10100
Česká republika
--Kulturní centrum Vzlet--
Zobrazit navigaci
SDÍLET

Zjistěte, co lidé vidí a co říkají na tuto událost, a připojte se ke konverzaci.