Nedělní eucharistie

Registrace
Zdarma
Končí 7. 6. 2020
Počet

OZNÁMENÍ – Neděle 7. června – Slavnost Nejsvětější Trojice

  • Dnešní i příští sbírka budou na provoz a potřeby naší farnosti. Všem dárcům děkujeme!
  • Slavnost Těla a Krve Páně budeme v naší farnosti slavit v neděli 14. 6. 11. 6. v 17:00 je možné se zúčastnit průvodu v katedrále sv. Víta.
  • První svaté přijímání dětí z naší farnosti proběhne 14. června na mši v 10:30. Po mši bude následovat slavnostní „farní kafe“ na které jsou všichni farníci srdečně zváni. Jelikož bude farní kafe fungovat zároveň jako hostina prvokomunikantů, vyzýváme tímto všechny vaření a pečení schopné farníky, aby se chopili příležitosti a pomohli našim novým spolustolovníkům ke vskutku nevšednímu zážitku. Vítány jsou slané i sladké příspěvky.
  • 18. června v 18:00 bude v evangelickém sboru v Tulské ulici další ekumenická bohoslužba za účasti místního husitského, evangelického a katolického kněze. Všechny srdečně zveme.
  • Rodiny s dětmi jakéhokoliv věku zveme již na sedmý ročník Tělesné obnovy na prodloužený víkend 18.6.– 21.6.2020 (čtvrtek večer až neděle odpoledne) v areálu Karlovy univerzity. v Horním Poříčí (mezi Strakonicemi a Horažďovicemi) Akce je vhodná i pro neúplné rodiny a pro rodiny, jejichž někteří členové nejsou „praktikující“. Přihlásit se můžete do 8.června 2020. Další informace ve Vinici, na farním webu a na letáčcích na v zadní části kostela.
  • Zveme na tradiční Prokopskou pouť na Sázavu, v sobotu 27. 6. Info na nástěnce, ve Vinici a u Ivana Menouška.

Přejeme všem požehnanou velikonoční dobu!

datum & Čas
neděle

7. června 2020

8:30 9:35 Europe/Prague
Místo

kostel sv. Václava

Nedělní eucharistie (2020-06-07)

Farnost Vršovice, kostel sv. Václava

Nám. Svatopluka Čecha
Praha 10 10100
Česká republika
--Farnost Vršovice, kostel sv. Václava--
Zobrazit navigaci
SDÍLET

Zjistěte, co lidé vidí a co říkají na tuto událost, a připojte se ke konverzaci.