Středeční eucharistie

Registrace
Zdarma
Končí 3. 6. 2020
Počet

OZNÁMENÍ – Neděle 31. května –  Slavnost Seslání Ducha Svatého

  • Dnešní i příští sbírka budou na provoz a potřeby naší farnosti. Všem dárcům děkujeme! Děkujeme všem, kteří se podíleli na včerejší vigilii a prosíme o modlitbu za naše tři novokřtěnce, Mariána, Davida a Zdeňka.
  • Vyšla nová Vinice. Bohoslužby se u nás již konají dle běžného rozpisu. Opět se uskuteční setkání seniorů na faře při čaji a to ve čtvrtek 4. června 2020 po ranní mši sv., t.j. asi v 9 hodin. Bude se hovořit o Mariánské pouti Prahou, která bývá na přelomu května a června. Letos se bude konat v sobotu 6. června a začne mší svatou v 10 hodin v kostele u kapucínů vedle Lorety. Mši svaté předsedá apoštolský nuncius arcibiskup Charles D. Balvo. Jedna ze zastávek pouti bude na Staroměstském náměstí u Mariánského sloupu. Proto budeme na setkání mluvit i o sloupu. Srdečně zveme!
  • První svaté přijímání dětí z naší farnosti proběhne 14. června na mši v 10:30. Rodiny s dětmi jakéhokoliv věku zveme již na sedmý ročník Tělesné obnovy na prodloužený víkend 18.6.– 21.6.2020 (čtvrtek večer až neděle odpoledne) v areálu Karlovy univerzity. v Horním Poříčí (mezi Strakonicemi a Horažďovicemi) Akce je vhodná i pro neúplné rodiny a pro rodiny, jejichž někteří členové nejsou „praktikující“. Přihlásit se můžete do 8.června 2020. Další informace ve Vinici, na farním webu a na letáčcích na v zadní části kostela.
  • Zveme na tradiční Prokopskou pouť na Sázavu, v sobotu 27. 6. Info na nástěnce, ve Vinici a u Ivana Menouška.

Přejeme všem požehnanou velikonoční dobu!

datum & Čas
středa

3. června 2020

18:00 18:45 Europe/Prague
Místo

kostel sv. Václava

Středeční eucharistie (2020-06-03)

Farnost Vršovice, kostel sv. Václava

Nám. Svatopluka Čecha
Praha 10 10100
Česká republika
--Farnost Vršovice, kostel sv. Václava--
Zobrazit navigaci
SDÍLET

Zjistěte, co lidé vidí a co říkají na tuto událost, a připojte se ke konverzaci.