Středeční eucharistie

V září jsou z důvodu opravy lavic bohoslužby ve všední den u sv. Mikuláše


OZNÁMENÍ – Neděle 27. září – 26. neděle v mezidobí


  • Dnešní sbírka je Svatováclavská sbírka na církevní školství. Příští neděli budeme vybírat na provoz a potřeby naší farnosti. Všem dárcům děkujeme!

  • V pondělí 28. září bude slavnostní bohoslužba u sv. Václava v 17:00. Následující kulturní program je vzhledem k současným opatřením.

  • Setkání seniorů na faře se bude opět konat 1. čtvrtek v měsíci, t.j. 1.října po ranní mši svaté u sv.Mikuláše, t.j. asi od 9 hodin. V minulých dnech jsme si připomněli výročí posvěcení obou našich kostelů a tak bude řeč o dějinách naší farnosti, našich kostelů a obce Vršovic. Všichni senioři jsou srdečně zváni!

  • Od 4. října začínají pravidelné kroužky náboženství. Stále je ještě možné děti na kroužky zapsat, kontakty na katechety najdete na webových stránkách. Pokud by měl někdo chuť zkusit se do výuky náboženství zapojit jako asistent katechety, prosíme aby se ozval Bětce Matochové, nebo Martinu Peroutkovi, zkušenost při práci s dětmi je samozřejmě výhodou, ale není podmínkou, není třeba se obávat, učí se v tandemu a každou skupinku vede zkušený katecheta. 

  • Každou středu dopoledne se na faře schází maminky s nejmenšími dětmi. Skupina je otevřená novým členkám, informace a kontakt vzadu za lavicemi.

  • V sobotu 10. 10. odpoledne zveme na velkou farní LaserGame. Zájemci od páté třídy základní školy výše, nechť se ozvou asistentovi Martinovi, kontakt na nástěnkách a na webu. 

Přejeme všem požehnaný týden

datum & Čas
středa

30. září 2020

18:00 18:45 Europe/Prague
Místo

kostel sv. Mikuláše

Středeční eucharistie (2020-09-30)

Farnost Vršovice, kostel sv. Mikuláše

Vršovické náměstí 84/6
Praha 10 10100
Česká republika
--Farnost Vršovice, kostel sv. Mikuláše--
Zobrazit navigaci
SDÍLET

Zjistěte, co lidé vidí a co říkají na tuto událost, a připojte se ke konverzaci.