Tělesná obnova

neboli společné sportování

Vážení sportovci,
zveme Vás již na devátý ročník Tělesné obnovy během prodlouženého víkendu od 22. 6. (volitelně až od 24.)  do 26. 6. 2022 (od středečního až pátečního večera do neděle odpoledne) na nové místo v areálu Karlovy univerzity v Dobronicích (mezi Táborem a Bechyní).

Na akci rádi uvítáme nejen rodiny, ale i jednotlivce s dětmi a ostatní zájemce. Zvláště bychom chtěli pozvat ty, kteří se této akce ještě nezúčastnili, a rodiny, kde je část jejích členů nepraktikující / nekostelní.

Přihlašovat se lze do neděle 5.6.2022 na webu níže (odkaz je i na farních stránkách):

https://forms.gle/FiKBXzNCMhzrQ7Ro7


● Příjezd ve středu 22.6.2022 večer, volitelně pak i ve čtvrtek nebo v pátek večer.

● Ukončení akce v neděli 26.6.2022 cca po 15. hodině.

● Pokud nemáte možnost jet autem, nebo můžete naopak alespoň další 2 osoby dovézt, zapište to do formuláře. V příp. nutnosti lze také vyzvednout účastníky od autobusu ve Opařanech (či jinde) a v neděli je zas dopravit na autobus do Prahy.

● Cena za ubytování a plnou penzi je 630,- (děti 3-12 let 470,-) za den. Projednáváme ještě slevu na polopenzi ve čtvrtek, pátek a neděli. Pro všechny osoby starší 18 let se k ceně přičítá ještě pobytový poplatek 25,- Kč za den. Přesnou cenu dostane každá rodina po přihlášení i s číslem účtu pro platbu a variabilním symbolem. Pokud by pro Vás byla cena problémem, ozvěte se organizátorům.

● Je třeba přihlásit jmenovitě všechny účastníky (včetně věku v době pobytu). Děti do 2.99 let jsou bez nároku na lůžko a stravu.

● Ubytováni budeme v chatkách (pokoje se samostatným vchodem jsou zpravidla 3 lůžkové, menší část bude 2 nebo 4 lůžkových).

● Na čtvrtek a pátek máme více variant programu (dle zájmu je možné se rozdělit na cca 2-3 skupiny).

1. Stejně jako před rokem lze vyjet na vodu. Můžete s námi jet i pokud nemáte s vodáctvím zkušenosti. Pro bezpečnou jízdu na raftu stačí 1 zkušenější vodák na plavilo pro 6 osob. Předpokládaná cena za zapůjčení vybavení a jeho dopravu je cca 500 Kč / místo na lodi / raftu (menší děti mohou být na jednom místě 2) za oba dny. Pro jednodenní vodu je cena cca 300-350 Kč kvůli nákladům na dopravu. Ve čtvrtek pojedeme úsek Tábor – Dobronice (cca 20-21 km) a v pátek Dobronice – Koloděje n.L. (19 km) / jen do Bechyně (12 km).

2.  Variantně (nebo při nepříznivém počasí) lze tyto dva dny věnovat pěší turistice, návštěvě zajímavých míst v okolí, nebo cyklovýletům.

● V sobotu budeme sportovat v táboře (fotbal, volejbal, softbal a další hry – co kdo donese) odpoledne bude mše sv. a po večeři plánujeme táborák (bohužel večeře nejde zrušit a tak stačí vzít k opékání pouze nějakou „chuťovku“. Neděle je vyhrazena olympiádě a vyhlášení výsledků.

● V den příjezdu bude večeře vlastní, ve čtvrtek a v pátek bude zajištěna polopenze formou snídaně a večeře. V sobotu máme zajištěnu plnou penzi a večer plánujeme oheň s možností opékání z dovezených zásob. V neděli budeme mít snídani a oběd.

● Příp. režijní náklady se budou hradit na místě (max. 50 Kč/ osoba).

Pokud víte o někom, kdo by s námi rád vyrazil, můžete pozvánku přeposlat / předat. Účastníci předchozích ročníků jsou zváni automaticky.


Za přípravný tým           

Bětka Matochová + Lída a Pavel Hobzovidatum & Čas
středa

22. června 2022

Začátek - 18:00 neděle

26. června 2022

Konec - 16:00 Europe/Prague
Místo

Farnost Vršovice

Tělesná obnova (2022-06-22 - 2022-06-26)

Farnost Vršovice

Vršovické náměstí 84/6
Praha 10 10100
Česká republika
725561709
725561709
kancelar@farnostvrsovice.cz
Zobrazit navigaci
SDÍLET

Zjistěte, co lidé vidí a co říkají na tuto událost, a připojte se ke konverzaci.