Tělesná obnova

Sportovní víkend farnosti

Opět Vás zveme na již desátý ročník Tělesné obnovy na prodloužený víkend 16.6.- 19.6.2023 (pátek večer až pondělní odpoledne) v areálu Karlovy univerzity v Horním Poříčí (mezi Strakonicemi a Horažďovicemi). Akce je vhodná i pro jednotlivce, neúplné rodiny a pro rodiny, jejichž někteří členové nejsou "praktikující". Vzhledem k letošní obsazenosti areálu sjíždění Otavy plánujeme až v pondělí.

Přihlašování na Tělesnou obnovu je již uzavřeno.


● Příjezd v pátek 16.6.2023 večer 

● Ukončení akce v pondělí 19.6.23 po sjezdu  Otavy (cca mezi 15. a 17. hodinou). Kdo si nebude moci vzít dovolenou, lze odjet také v neděli cca po 15. hodině, příp. i později.

● Předběžná cena je za ubytování a plnou penzi 850,- (děti 3-12 let 470,-) za den. Přesnou cenu dostane každá přihlášená rodina i s číslem účtu pro platbu a variabilním symbolem.

● Na pondělí plánujeme vodu, počítejme s cenou cca 250-300 Kč na osobu (dle typu plavidla)

V případě  zájmu je možné vyrazit na celodenní (nebo půldenní) pěší výlet / cyklovýlet

● V den příjezdu bude večeře vlastní a v sobotu večer plánujeme klasické  opékání na ohni z dovezených zásob – lze uložit do lednice

● Je třeba přihlásit jmenovitě všechny účastníky - (včetně věku v době pobytu) děti do 2.99 let jsou bez nároku na lůžko a stravu. Zaplatit bude třeba bezhotovostně před zahájením akce.

● K dispozici jsou chatky se čtyřmi třílůžkovými pokoji, každý pokoj má vlastní vchod

● Příp. režijní náklady se budou hradit na místě (max. 50 Kč/ osoba)

Za přípravný tým

Bětka Matochová + Lída a Pavel Hobzovi

telesnaobnova@gmail.com


Mnozí z Vás o Tělesné obnově již možná slyšeli, ne všichni ale vědí, jak tato obnova probíhá a dost možná je to i důvodem neúčasti.

Co to vlastně Tělesná obnova je / co od ní mohu očekávat?

Tělesná obnova je sportovní setkání farnosti na (prodloužený) víkend. Jezdí na ní široká škála účastníků od kojenců v kočárku až po zasloužilé „kmety“. Veškeré sportovní aktivity jsou dobrovolné a určitě nejde o to, abychom podávali špičkové výkony. Akce je otevřená nejen pro rodiny, ale i jednotlivce s dětmi a ostatní zájemce. Zvláště bychom chtěli pozvat ty, kteří se této akce ještě nezúčastnili a rodiny, kde je část jejích členů nepraktikující / nekostelní.

Letos jedeme již po páté do Horního Poříčí (mezi Strakonicemi a Horažďovicemi), do Výcvikového střediska Univerzity Karlovy. Jeho výhodnou je řada dobře vybavených sportovišť a další skvělé zázemí pro různé aktivity.

Pokud jde o program, v sobotu se věnujeme skupinovým sportům typu fotbal, volejbal, soft. V závislosti na tom, co účastnící dovezou, jsme si již vyzkoušeli také tenis, pin pong, florbal. ragby, padl boardy, nebo můžete vzít cokoliv dalšího. Sportovcům lze i pouze fandit, být s nejmenšími na pískovišti, vyjet si na kola, nebo jít na procházku.

datum & Čas
pátek

16. června 2023

Začátek - 18:00 pondělí

19. června 2023

Konec - 18:00 Europe/Prague
Místo

Farnost Vršovice

Tělesná obnova (2023-06-16 - 2023-06-19)

Farnost Vršovice

Vršovické náměstí 84/6
Praha 10 10100
Česká republika
725561709
725561709
kancelar@farnostvrsovice.cz
Zobrazit navigaci
SDÍLET

Zjistěte, co lidé vidí a co říkají na tuto událost, a připojte se ke konverzaci.