OZNÁMENÍ - neděle 21. května, Slavnost Nanebevstoupení Páně
Neděle 28. května je slavnost Seslání Ducha svatého

• Dnešní sbírka je určena na provoz a potřeby naší farnosti. Všem dárcům děkujeme.

• V sobotu 27. května od 20 hodin proběhne v kostele sv. Václava Svatodušní vigilie se mší svatou.

• V neděli 28. května se bude konat Farní den. Bude sloužena jedna mše svatá od 10:00, poté se můžete těšit na společný oběd, občerstvení a zábavný program pro děti i dospělé. Tradiční představení loutkového divadla, pohádka o Zlatovlásce, začne přibližně ve 13 hodin.

• Ve čtvrtek 1. června v 9 hodin ráno proběhne na faře setkání seniorů. O svých zkušenostech se včelařstvím bude povídat Hanka Kučerová Rechnerová.

• V pátek 2. června se uskuteční Noc kostelů. V kostele sv. Václava jsou na programu komentované prohlídky, světelné kompozice a několik hudebních vystoupení. Pro hladký průběh Noci kostelů uvítáme pomoc dobrovolníků, hlaste se prosím Štěpánu Škochovi (stepan.skoch@gmail.com).

• V sobotu 3. června nebude sloužena ranní mše u sv. Mikuláše, protože pojedeme na Farní výlet do Kostelce nad Černými lesy a do Kouřimi. Sraz u autobusů bude v 8:30. Cena (zahrnující dopravu, odpolední buřty, nealko či pivo) je 250 Kč/os. Případné vstupy do muzeí, skanzenu či pivovaru si účastníci zaplatí zvlášť (cca 100-150 Kč/os). Přihlašovat se můžete u Vládi Jeništy (vladimir.jenista@farnostvrsovice.cz).

• V neděli 4. června od 15 hodin můžete sportovně navázat na farní výlet a zúčastnit se farního softballového odpoledne na hřišti v Krči. Prosíme zájemce, aby se hlásili Štěpánu Rechnerovi (stepan.rechner@gmail.com).

• Do příští neděle (28. května) je možné se na farním webu přihlašovat na Tělesnou obnovu, která se letos uskuteční od pátku 16. do pondělí 19. června. Na pondělí je plánováno sjíždění Otavy.

OZNÁMENÍ - neděle 14. května, 6. neděle velikonoční
Neděle 21. května je slavnost Nanebevstoupení Páně