OZNÁMENÍ - Neděle 22. listopadu - Slavnost Ježíše Krista Krále
úterý 24. listopadu - památka sv. Ondřeje Dũng Laca, kněze, a druhů, mučedníků * neděle 29. listopadu - 1. neděle adventní
  • I v tomto týdnu budou bohoslužby ve všední den:

úterý 18:00 u sv. Mikuláše
    středa 18:00 u sv. Václava
    čtvrtek 8:00 u sv. Mikuláše
    pátek 18:00 u sv. Václava
    sobota 8:00 u sv. Mikuláše

Nedělní bohoslužby zůstávají zatím, vzhledem k malému počtu účastníků zrušeny. Nadále je otevřen kostel ve středu od 16 do 18 hodin k soukromé modlitbě a v neděli od 8 do 11 hodin k modlitbě, zpovědi a sv. přijímání

• I tentokráte si můžete na webu přečíst Nedělní slovo pana faráře.

• Příští neděli bude možno do kostela přinést k požehnání adventní věnce!

• V kostele je rovněž k vyzvednutí Adventní kalendář s antifonami pro každý den.

• Mikulášská u sv. Mikuláše bude letos bez divadelního představení a individuální, je třeba se na ni registrovat na stránce příslušné události na farním webu.

• V kostele sv. Václava i na webu pokračuje možnost společného sdílení božího slova. On-line verze je oproti minulému týdnu mnohem jednodušší, stačí připojit komentář přímo pod příspěvkem, neváhejte se připojit.

• V kostele sv. Václava Pokračuje sbírka oblečení pro bezdomovce. Prosíme o spacáky, deky, stany, batohy, roušky, pánské oblečení a boty (vše kromě společenských obleků), také dámské teplé bundy a boty a další...

• Pan farář v krátkém textu shrnul průběžný stav jednání ohledně odkupu farní budovy (k dispozici na webu a na vnitřních nástěnkách kostela)

Sbírka pro bližní bez domova
aktuální informace